RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19864 ľudí.    

Odber noviniek

V Malackách Holka, Martin bez Szökeho

Aj keď 17-ročný volejbalový kadetský reprezentant Igor Holka sa na poslednú chvíľu nedostal do dvanástky, ktorá v týchto dňoch Bardejove bojuje o postup na aprílové majstrovstvá Európy v Rotterdame (do reprezentácie sa vrátil uzdravený nahrávač Filip Palgut), jeho veľký deň sa blíži.

Odchovanec malackého volejbalu a doteraz hráč prvoligového tímu Bilíkova Bratislava sa totiž zapojil do prípravy Strojára Malacky a v jeho drese zrejme v sobotu absolvuje extraligovú premiéru proti Hriňovej. Na Záhorí tak vyriešili otázku druhého nahrávača k Jurajovi Kobzovi, za ktorého v priebehu sezóny na tomto poste zaskakovali smečiari Procházka a Rusňák, či blokár Šamulka. Holka je však perspektívou najmä do budúcnosti.

Najvyššie súťaže volejbalistov i volejbalistiek budú od soboty pokračovať úvodnými zápasmi v skupinách o 5. až 10. miesto. Nováčik v najvyššej súťaži mužov Neografia Martin, ktorý na poslednej priečke na deviaty Púchov v tabuľke stráca dva body, vstúpi do nadstavbovej časti už bez 23-ročného smečiara Petra Szökeho. Bývalý mládežnícky reprezentant a odchovanec Nitry prišiel do Turca v priebehu sezóny na hosťovanie z VKP Bratislava, a to sa mu skončilo.

Zdroj: Denník Šport

10.01.2009| Administrator


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.