Hlasovalo 19883 ľudí.

V poslednom zápase série aspoň set

EXTRALIGA VOLEJBALISTOV – TRETIE ZÁPASY ŠTVRŤFINÁLE PLAY-OFF

PLAY-OFFOVÝ TELEGRAM

VKP Bratislava v prvom kole play-off s Púchovom bez straty setu, Humenčania „pustili“ jeden set.

Malacky a Púchov už iba v skupine o 5. – 8. miesto.

Prvé víťazstvo Nitry vo štvrťfinále play-off od roku 2005.

HUMENNÉ - MALACKY 3:1 (-20, 13, 15, 20) – KONEČNÝ STAV SÉRIE 3:0

Zápas trval 90 minút. Pred 700 divákmi rozhodovali Höger a Servický.

CHEMES: Matta, Hriňák, Kašper, Kríž, Jakubov, Ondrušek (libero Vajda, Sabol, Javorčík). Tréner: R. Vlkolinský.

STROJÁR: Holka, Kobza, Janík, P. Šmahel, Šamulka, Petrovič (libero Podhorný). Tréner: B. Sládeček.

Humenčania po dvoch hladkých víťazstvách 3:0 Záhorákov podcenili a v prvom sete pôsobili veľmi nekoncentrovane. Hostia to využili na zisk prvého setu, v ktorom navyše nekazili. Druhý a tretí už jasne vyzneli v prospech domácich. Vo štvrtom sa súperi ťahali do 18:18, koncovku a postup do semifinále si však majster ustrážil.
Strojárov tak čakajú súboje o 5.-8.miesto, najskôr malé semifinále na 2 hrané zápasy s neúspešnejším tímom z dvojice Nitra-Zvolen.