Víkendové skóre malackých volejbalistov 1:6

HRIŇOVÁ – MALACKY 3:1 (18, -19, 19, 23)
Zápas trval 108 minút. Pred 200 divákmi rozhodovali Porvazník a Niklová.
STROJÁR: Kobza, P. Šmahel, Janík, Mir. Šmahel, Petrovič, Vašíček (libero Podhorný, Procházka, Rehák, Rusňák). Tréner: B. Sládeček.

Domáci nastúpili na zápas bez libera a s jediným hráčom na lavičke, pôsobili však uvoľnenejším dojmom a vyhrali prvý set. Po prehratom prvom sete sa Malačania v druhom zlepšili v obrane na sieti a vyrovnali na 1:1. Hriňovčania však zlepšili hru na sieti a súperovi už viac nedovolili. Najvyrovnanejší bol štvrtý set, v ktorom Malačania viedli 16:12 aj 20:18, no po chybách na prihrávke a v poli tento náskok stratili a dopriali domácim radosť z ďalšieho víťazstva.

VKP – MALACKY 3:0 (20, 18, 18)
Zápas trval 70 minút. Pred 170 divákmi rozhodovali Schimpl a Fatrdla.
STROJÁR: Kobza, P. Šmahel, Janík, Mir. Šmahel, Petrovič, Vašíček (libero Podhorný, Procházka). Tréner: B. Sládeček.

Hostia mali v celom zápase problémy s prihrávkou a nedokázali sa presadiť v útoku proti vysokým blokom lídra tabuľky. Bratislavčania si počas celého zápasu udržiavali bezpečný náskok, takže tréner Husár si mohol dovoliť nasadiť aj hráčov z lavičky.

Zaujímavosťou tohto zápasu bolo, že ho navštívili aj komisári Antidopingového výboru, ktorí po zápase otestovali vyžrebovaných hráčov z jedného aj druhého družstva. Podrobnejšie informácie prinesieme v inom článku.

Najbližší program:

-sobota 15.11. Malacky - Púchov (o 19:00 v ŠH Malina)

-nedeľa 23.11. Martin – Malacky

-sobota 29.11. Malacky – Nové Mesto n./V. (o 19:00 v ŠH Malina)

-duš-

Strojár Malacky B zatiaľ valcuje v Bratislavskej volejbalovej lige

V Bratislavskej volejbalovej lige (BVL) v tejto sezóne štartujú dva tímy Strojára, skúsenejšie B-čko obhajuje víťazstvo v tejto súťaži a C – družstvo len zbiera skúsenosti. Výsledky a aktuálnu tabuľku nájdete v sekcii VÝSLEDKY