24.1 %

23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.

Volejbal - Malacky - Žilina 3:0 3:2

Juniorky odohrali tento víkend doma dva zápasy so Žilinou V prvom súper nekládol takmer žiadny odpor a priebeh zápasu bol celkom jednoznačný. O to dramatickejší bol druhý zápas. Naše dievčatá začali robiť chyby, Žilinčanky sa rozohrali a prvý set sme stratili. V ďalších dvoch setoch sa hra našich dievčat zlepšila a vyzeralo to, že je rozhodnuté, ale Malacky si zase vlastnými chybami prehrali štvrtý set. Nakoniec ale zabojovali v koncovke piateho setu, keď prehrávali už 12:14 a cenné víťazstvo si nenechali ujsť. Na priebehu druhého zápasu sa podpísal aj zlý výkon rozhodcu. Dievčatá urobili dôležitý krok na udržanie sa v prvej štvorke. Pokiaľ sa im podarí uspieť tento týždeň v Leviciach budú pred poslednými dvomi kolami ( po mesačnej prestávke) na 3. mieste. Potom sa 1. liga delí na dve štvorky. Družstvá v prvej štvorke budú bojovať o postup na Majstrovstvá Slovenska.

TJ Strojár Malacky  - VK Slávia ŽU Žilina  3:0 (-9,15,17)
                                                                   3:2 (-17,19,19,-19,15)

Zostava: M.Blažeková, V.Tarabová, L.Michalovičová, Z.Bátoryová, Ľ.Vinceová, D.Komorníková, (Z.Pfundtnerová - Z.Tomkuliaková, L.Bolfová)
Trénerka: Libuša Šimková