1. ŠKV Nové Zámky - TJ Strojár Malacky 0:3 (-11,-14,-19)
                                                               1:3 ( -17,-24,20,-4)

Zostava: V. Tarabová, L. Michalovičová, Z. Bátoryová, Ľ. Vinceová,
              D. Komorníková, M. Blažeková (L.Bolfová, Z.Pfundtnerová, H. Ježková)

Dievčatá odohrali tento víkend dva zápasy v Nových Zámkoch. V prvom zápase súper prakticky nekládol žiaden odpor. Na ihrisku dostali od druhého setu príležitosť aj hráčky z lavičky a zahrali dobre. V druhom zápase sme začali tiež v značne pozmenenej zostave a vyzeralo to, že dievčatá budú aj teraz úspešné. Ale tým, že po prvom vyhratom zápase už mali dievčatá istý postup do prvej štvorky, hrali nesústredene, až to nakoniec viedlo k strate setu vlastnými chybami. Do štvrtého setu nastúpila opäť základná šestka a súper už bol prakticky bez šance. Týmto zápasom sa ukončila prvá časť súťaže a 8 družstiev sa teraz delí na dve skupiny. Naše dievčatá budú bojovať v prvej štvorke o postup na Majstrovstvá Slovenska. Začínajú už tento týždeň v Žiline, potom v Senici a 15.2. sa po dlhšej prestávke opäť predstavia doma v dvojzápase so Sláviou UK Bratislava, ktorá je momentálne na čele tabuľky.