24.1 %

23.7 %

Hlasovalo 19864 ľudí.

Volejbal - juniorky prehrali v Žiline

Dievčatá odštartovali druhú časť súťaže neúspešne. V Žiline sa nedokázali vyrovnať s tým, že chýbali dve hráčky zo základnej zostavy a v prvom zápase sa po dvoch neúspešných koncovkách v treťom sete už celkom zlomili. Hlavne neúčasť smečiarky Komorníkovej bola veľmi citeľná, hoci žiačka H. Ježková hrala dobre. V druhom zápase dievčatá síce zvýšili bojovnosť a dokonca vyhrali prvé dva sety ale Žilina od tretieho setu pridala a naše dievčatá nedokázali doviesť zápas do víťazného konca hoci vo štvrtom sete mali aj dva mečboly. Nedokázali nahradiť chýbajúcu smečiarku a navyše v rozhodujúcich chvíľach robili zbytočné chyby (pokazené podanie za stavu 26:25 v náš prospech). Na ihrisku nevládla pohoda, čo sa prejavilo práve v koncovke. Tento víkend cestujú dievčatá do Senice a ten ďalší sa po dlhšej prestávke opäť predstavia doma v dvojzápase so Sláviou UK Bratislava, ktorá je momentálne na čele tabuľky.

Slávia ŽU Žilina  -  TJ Strojár Malacky                     0:3   (23, 24, 11)

2:3   ( -21,-12, 15, 26, 13)

Zostava: V. Tarabová, L. Michalovičová, Z. Bátoryová, Ľ. Vinceová,