24.1 %

23.7 %

Hlasovalo 19888 ľudí.

Volejbal - juniorky remizovali v Senici

1. SH Senica         -  TJ Strojár Malacky                       3:0   (19, 15, 20)

2:3   ( -20,17,17,-22,-11)

Zostava: M. Blažeková, V. Tarabová, L. Michalovičová, Z. Bátoryová, Ľ. Vinceová,

D.Komorníková (Z. Pfundtnerová, Z. Tomkuliaková, H. Ježková)

Dievčatá odohrali ďalšie dva náročné zápasy nadstavbovej časti. Senica sa predstavila v prvom zápase v najsilnejšej zostave so všetkými hráčkami, ktoré už trénujú a hrajú v extraligovom družstve žien. Najväčším problémom bola pre naše dievčatá 192 cm vysoká smečiarka Michalcová a blokárka Brúsilová, ktoré sme nedokázali zastaviť. V druhom zápase už Michalcová nenastúpila a  tým bol súper pre nás oveľa prijateľnejší, hoci sme aj teraz veľakrát ťahali za kratší koniec. Prvý set sme síce vyhrali ale v ďalších dvoch sme robili veľa chýb a po treťom sete sa už zdalo byť rozhodnuté. Dievčatá sa však nevzdali a na začiatku štvrtého setu si urobili pri podaní Blažekovej náskok 6-tich bodov, ktorý si udržali skoro až do konca setu. V piatom sete sa už prekvapené Seničanky nespamätali. Tento víkend sa dievčatá po dlhšej prestávke opäť predstavia doma v dvojzápase so Sláviou UK Bratislava, ktorá je momentálne na čele tabuľky.