23.7 %

Hlasovalo 19864 ľudí.

Volejbal - výsledky muži A/juniorky - 16.11.

1.liga muži - 6.kolo

V sobotu sa Malacky predstavili na palubovke Nitry, jedného z kandidátov na postup do extraligy a víťaza turnaja SNP v Malackách. Prvý zápas sa odohral v réžii domácich a Malackám nepomohli ani časté striedania. V druhom zápase sa hra vyrovnala, najmä zásluhou zlepšeného podania a príjmu Malačanov. Dôležité bolo, že získali 1.set, aj keď v ňom prehrávali už 19:22. V druhom sete opäť dominovali naši, ale od tretieho setu sa už začali hromadiť chyby na našej strane a keď sa k tomu pridali aj rozhodcovia Ďalog a Kováčik, ktorí výrazným spôsobom ovplyvnili priebeh zápasu, favorit nakoniec vyhral.

Nitra - Malacky            3:0   (  21, 23, 14, )

1.liga juniorky - 7.kolo

TJ Strojár Malacky – ŠKV Nové Zámky  3:0   (15,17,14)
                                                                3:0   (21,11,11)

Zostava: M.Blažeková, V.Tarabová, L. Michalovičová, Z. Bátoryová, Ľ. Vinceová,
  D. Komorníková, (Z. Pfundtnerová – Z.Tomkuliaková, L. Bolfová)

Dievčatá ukončili polovicu 1.časti súťaže úspešne a obzvlášť víťazstvo v Senici je veľmi cenné. Toto si zabezpečili najmä dobrým podaním. V prvom sete pri podaní kapitánky Blažekovej vyhrávali už 11:0, čo ovplyvnillo celý ďalší priebeh zápasu. Druhý zápas už bol trochu vyrovnanejší, v treťom sete dokonca dievčatá prvýkrát aj doťahovali mierny náskok súpera, ale výbornou koncovkou dokázali zápas doviesť do víťazného konca. Zápasy s Novými Zámkami boli celé pod taktovkou našich dievčat napriek tomu, že sa nevyhli vlastným chybám.Tento týždeň sa začínajú odvetné zápasy prvej časti súťaže. Prvé dve kolá budú obzvlásť náročné. V Nitre čaká dievčatá súper, ktorý ich v prvej časti ako jediný dokázal poraziť v oboch zápasoch a je na čele tabuľky. Na domácej palubovke odohrajú ďalší dvojzápas so Sláviou UK Bratislava 30.11.2002.