Volejbal : Strojár Malacky - Slávia UK Bratislava 3:2 1:3 v 1.lige junioriek

Strojár Malacky – Slávia UK Bratislava               3:2   (-14,24,-20,19,13)

1:3   ( -16,25,-20-22)

Zostava: M. Blažeková, V. Tarabová, L. Michalovičová, Z. Bátoryová, Ľ. Vinceová,

P. Šípová (S. Krejčírová)

Trénerka: Libuša Šimková

Dievčatá odohrali po dlhšej prestávke dva zápasy doma. Museli čeliť značnej výškovej prevahe a navyše hrali opäť oslabené o smečiarku Komorníkovú. Jej neprítomnosť bola citeľná, hoci dievčatá veľmi bojovali. Prvý zápas bol dramatický a trval vyše dvoch hodín. V piatom sete už dievčatá dokonca prehrávali 13:9 ale výbornou koncovkou pri podaní Blažekovej dokázali zvrátiť zápas vo svoj prospech. V druhom zápase už nedokázali kvalitného súpera prekonať, hoci bojovali až do konca, ale v závere už chýbali sily.