24.1 %

23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.

Volejbal: Extraliga muži - 8.kolo

Malacky povzbudené domácim víťazstvom s Púchovom odohrali na východe republiky dva kvalitné zápasy aj pri neúčasti Sládečka pre pracovné povinnosti. Najprv v Humennom prehrali 0:3, aj keď v koncovke 1.aj 3.setu viedli zhodne 24:21, no prehrali ich 24:26. V koncovkách chýbal hráč, ktorý by spravil rozhodujúci bod.
V sobotu v Prešove začali Malačania tiež dobre, vyhrali 1.set, a aj keď druhý prehrali na 9, v treťom sete viedli 24:23, no opäť nevyužili ponúknutú šancu, lebo so zaskočeným lídrom súťaže hrali vyrovnanú partiu. V poslednom sete Prešov získal rozhodujúci náskok, keď otočil v strednej časti zo 6:9 na 13:9 a potom náskok udržal až do konca. Ešte v 1.sete si spravil Kedrovič výron v členku a nahradil ho Janeček, ktorý nesklamal.

Výsledky

8. kolo extraligy:
Piatok:
VK Chemes Humenné - TJ Strojár Malacky 3:0 (24, 21, 24)
STROJÁR: Zaťko, Fiala, Kedrovič, Suja, Janík, Baran (libero Sivák, Šuščák, Janeček)
Tréner: P.Novota

Sobota: VK PU Prešov - TJ Strojár Malacky 3:1 (-21, 9, 24, 19)
STROJÁR: Zaťko, Fiala, Kedrovič, Suja, Janík, Baran (libero Sivák, Janeček, Šuščák)

Pozvánka
Pozývame všetkých fanúšikov volejbalu na zápasy 9.kola volejbalovej extraligy mužov

piatok 10.12. Strojár Malacky - VKM Žilina
sobota 11.12. Strojár Malacky - Pienstav Stará Ľubovňa

začiatky zápasov zhodne o 18:00 v ŠH Malina v Malackách. Ak chcú Malackz pomýšľať na účast v 8-člennom play-off, musia bezpodmienečne oba zápasy vyhrať.