24.1 %

23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.

Volejbal: Extraliga muži - predohrávky 3.kola

Kvôli pohárovým povinnostiam VKP Bratislava (dvojička Malaciek) v Top Teams Cup-e sa stretnutia 3.kola s Prešovom a Humenným predohrávali v utorok 19.10. a v stredu 20.10. v neskorých večerných hodinách.

Strojár Malacky - PU Prešov 0:3 (-14,-20,-22)
Domáci mali problémy s prihrávkou, Prešovčanov potrápili iba v treťom sete, v ktorom viedli 11:4, ale ani tento náskok nedokázali zúžitkovať.
STROJÁR: Zaťko, Fiala, Baran, Sládeček, Suja, Petrovič (libero Rusňák, Haba)
Tréner: P.Novota

Strojár Malacky - Chemes Humenné 2:3 (20,-26,21,-15, -14)
Malačania siahali na svoje prvé extraligové víťazstvo a nebyť zbabranej koncovky v druhom sete, mohli vyhrať 3:0. V polke štvrtého setu prešli východniari zo skákaného na plachtiaci servis, z ktorého prihrávkou mali domáci problémy. V 5.sete Malacky prehrávali už 11:14, dotiahli na 14:14 a vzápätí Petrovič pokazil podanie a Humenčan Beňa zakončil zápas esom.
STROJÁR: Zaťko, Fiala, Baran, Sládeček, Janík, Petrovič (libero Rusňák, Haba, Janeček)

Tento týždeň čakajú Malačanov dôležité zápasy na východe republiky proti Starej Ľubovni, ktorá ako jediná okrem Malaciek nemá na svojom konte ani jednu výhru. Vo štvrtok odohrajú medzi sebou títo súperi zápas 1.kola Slovenského pohára, v piatok sa bude hrať liga a v sobotu sa Malačania predstavia v Žiline, kde tiež nebudú bez šance na víťazstvo.