Slávia UK Bratislava - TJ Strojár Malacky                  3:0 (21,23,23)

1:3 (18,-17,-17,-20)

Zostava: M.Blažeková, V.Tarabová, L.Michalovičová, Z.Bátoryová, Ľ.Vinceová, D.Komorníková

(Z.Pfundtnerová, Z.Tomkuliaková, L.Bolfová)

Prvý zápas bol veľmi vyrovnaný a Malacky si ho prehrali vlastnými chybami, najmä v koncovkách setov. Jasný výsledok 3:0 vôbec nevystihuje priebeh zápasu. Druhý zápas začal pre naše veľmi zle, ale od polovice prvého setu hrali dievčatá oveľa zodpovednejšie, bojovnejšie a ďalšie dva sety mali celkom jednoznačný priebeh. Začiatok štvrtého setu dievčatám znova ušiel a doťahovali až do stavu 20:20, ale v koncovke nedali súperovi už žiadnu šancu. Vzhľadom na to, že za Sláviu nastúpili tri extraligové hráčky z Forplastu, naše juniorky môžu byť s výsledkom spokojné.