VK SH Senica – TJ Strojár Malacky    3:1  (-14,21,22,16)

Zostava: V.Tarabová, Z. Tomkuliaková, N. Podstupková, L. Michalovičová, L. Bolfová,

D. Komorníková   (M.Šrámková)

libero H. Ježková

Trénerka: Libuša Šimková

Dievčatá cez víkend odohrali dva celkom odlišné zápasy v Senici. V prvom zápase nastúpila Senica posilnená tromi extraligovými hráčkami a naše dievčatá museli čeliť tvrdým útokom vysokých smečiarok. Podali však bojovný výkon, prvý set jasne vyhrali najmä vďaka dobrému podaniu a s výnimkou štvrtého setu držali so súperom stále krok. Nebyť zbytočných chýb v koncovke druhého setu, mohlo sa snáď zrodiť aj prekvapenie. Druhý zápas hrala Senica už bez posíl a tento bol celkom v réžii našich dievčat. Vlastnými chybami si len zdramatizovali koncovku druhého setu. Aj napriek chybám si za výkon v oboch zápasoch zaslúžia pochvalu všetky hráčky, pretože najdôležitejší nahrávačský post je napriek zlepšujúcej sa L. Bolfovej stále oslabený.

V sobotu odohrajú dievčatá ďalší dvojzápas doma so Sláviou UK Bratislava, ktorá je na čele tabuľky. O týždeň cestujú do Púchova.