2:3  (-14,17,21,-23,-8)

Zostava: V.Tarabová, Z. Tomkuliaková, N. Podstupková, L. Michalovičová, L. Bolfová,

D. Komorníková, libero H. Ježková (M.Šrámková – L. Fabiánová)

Trénerka: Libuša Šimková

Dievčatá cez víkend odohrali doma dva dramatické zápasy so Sláviou. Problémom pre naše dievčatá bolo najmä nepríjemné podanie súpera a dobre postavené bloky. Tie naopak boli našou slabinou. V prvom zápase sa dievčatám podarilo lepšie zvládnúť koncovky setov, keď najmä tá prvá bola veľmi dôležitá a zaslúžene sa tešili z víťazstva. V druhom zápase sa po prvom jasne prehratom sete dievčatá vzchopili a vyhrávali už 2:1 na sety, ale od štvtého setu boli bloky súpera, pri našej nepestrej hre a množstve chýb, pre nás už takmer neprekonateľné. Podarilo sa síce ešte zvrátiť nepriaznivý vývoj setu až na stav 23:23, ale dotiahnúť zápas do víťazného konca bolo už nad sily našich dievčat. V piatom sete už súper jasne dominoval. Pri našom stále trvajúcom oslabení sa dá považovať aj remíza s takýmto súperom za úspech, hoci výhra, ku ktorej nebolo až tak ďaleko by určite tešila viac. Možno chýbalo v závere aj trochu viac bojovnosti a odvahy riskovať.

V nasledujúcich týždňoch hrajú dievčatá tri zápasy vonku.

1.  Zilina "A"              12   10    2    34:  12    22

2.  UK BA                12    9    3     30:  15    21

3.  Senica                  12    7    5     22:  17    19

4.  Malacky             12    5    7     23:  27    17

5.  Puchov                 12    5    7     19:  25    17

6.  Levice                  12    5    7     18:  27    17

7.  P.Bystrica             12    4    8     18:  26    16