24.1 %

23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.

Volejbal: Muži 1.liga - 2.kolo

Proti rezerve momentálne asi najlepšieho slovenského tímu nastúpili Malačania s jednoznačnou taktikou riskantného servisu, ktorý im však nevychádzal podľa predstáv. Šanca na víťazstvo sa črtala v druhom zápase, keď sa našim podarilo vyhrať druhý set najmä zásluhou kvalitného podania. Potom ale výkon Malaciek klesol na úroveň prvého zápasu, takže domáci ľahko získali tretí set. Vo štvrtom sa schyľovalo k dráme, v koncovke sa však prejavili skúsenosti starších hráčov VKP. V ďalšom kole na domácej pôde by už mali zverenci trénera Novotu proti Revúcej bodovať naplno, ak sa nechcú pohybovať na spodných priečkach tabuľky.

VKP Pedagóg Bratislava – TJ Strojár Malacky           3:0   (18, 15, 22)
                                                                                  3:1   (17,-17, 17, 22)

Zostava - T.Šamulka, D.Baran, T.Rehák, D.Janeček, D.Rusňák, O.Tesarovič, libero Pa.Petrovič (I.Halaj, F.Tikl)