24.1 %

23.7 %

Hlasovalo 19888 ľudí.

Volejbal: Muži 1.liga - 6.kolo

TJ Slávia ŠŠ Trenčín – TJ Strojár Malacky 3:0   (13,18,17), 3:1   (17,-22,14,20)Zostava - T.Šamulka, Pa.Petrovič, T.Rehák, D.Janeček, D.Rusňák, D.Baran, libero Halaj (O.Tesarovič). Tréner – Pavel Novota

Volejbalisti Malaciek pokračujú v nevýrazných výkonoch, čo potvrdili tiež v Trenčíne, kde prehrali oba zápasy. Opäť sa trápili s príjmom súperovho podania a na bloku. Výnimkou bol druhý set druhého zápasu, ktorý zvýšenou bojovnosťou dokázali vyhrať. To sa im takmer podarilo zopakovať aj vo štvrtom sete, ale v koncovke opäť poľavili, čo domácim stačilo na druhé víťazstvo.

Tento víkend majú Malacky voľno, takže majú čas dôkladne sa pripraviť na posledné dve kolá pred zimnou prestávkou, ktoré odohrajú v Hriňovej a v Lovinobani.