RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19888 ľudí.    

Odber noviniek

Volejbal: Turnaj junioriek v Bratislave

Dievčatá (juniorky aj žiačky) sa v sobotu 17.mája zúčastnili volejbalového turnaja junioriek v Bratislave na Doprastave. Juniorky už hrali v omladenej zostave a po dvojtýždňovej prestávke sa len pomaly dostávali do tempa. Na nahrávačskom poste odohrala celý turnaj Z. Pfundtnerová a darilo sa jej celkom dobre. Na turnaji boli slabšie družstvá (II. liga) takže pre naše juniorky to bol len mierny rozbeh do ďalšej sezóny. Turnaj s prehľadom vyhrali so stratou jediného setu v úvode so Sencom. Toho istého súpera vo finále výrazným rozdielom porazili.
Na druhej strane pre žiačky bol tento turnaj dobrou školou. Pre nich boli súperky kvalitné a dievčatá sa predstavili vo veľmi dobrom svetle, keď dokázali potrápiť juniorské družstvá a v skupine vyhrali dva zo šiestich setov. V boji o piate miesto napokon tesne 2:1 prehrali s Doprastavom B.

Zostava juniorky (Malacky A):  V. Tarabová, L. Michalovičová, Z.Pfundtnerová, H. Ježková, D.Komorníková, Z. Tomkuliaková (M. Šrámková)
Trénerka: Libuša Šimková

Zostava žiačky (Malacky B):  Poliačiková, Illá, Štuková, Haršániová, Kutáková, A.Hesková (Cerovská, Habová, Gubrická, Fabiánová, Ježková)
Tréner: Aleš Šafář

Konečné poradie:

Por  Druzstvo         
------------
  1.  Malacky A  
  2.  Senec             
  3.  Doprastav A   
  4.  Pezinok 
  5.  Doprastav B 
  6.  Malacky B 
  7.  Spoje Bratislava 
  8.  IMA Bratislava

21.05.2003| Administrator


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.