24.1 %

23.7 %

Hlasovalo 19864 ľudí.

Volejbal: V Senci víťazne

V 25.kole 3.ligy mužov potvrdili Malacky B suverenitu v súťaži, keď na pôde druhého Senca vyhrali presvedčivo 3:0. Prvý set bol vyrovnaný až do stavu 23:23, ale potom nasledoval úspešný útok Rusňáka, hneď nato chyba súpera a bolo po dráme. Ďalší set bol jasnou záležitosťou pre Malacky, keď rozhodujúci náskok získali naši pri podaní mladého Janečka. Najväčšiu šancu na zisk setu mali domáci v poslednom sete, ale v dobre rozohranej koncovke spravili niekoľko chýb, čo hostia využili a zaslúžene vyhrali.
V poslednom kole čaká už istých víťazov ligy družstvo z posledného miesta tabuľky Chempik Bratislava.

25.kolo VK Senec - Strojár Malacky "B" 0:3 (-23,-18,-23)

Zostava MA: T.Šamulka, Z.Rehák, M.Haba, D.Rusňák, J.Bičan, P.Novota (D.Janeček, P.Petrovič, D.Baran, O.Tesarovič)