23.7 %

Hlasovalo 19864 ľudí.

Volejbal: Výsledky 1. ligy mužov a junioriek

1. liga muži - 4. kolo
TJ Strojár Malacky – VK Slávia Svidník 1:3  (-33,-20, 17,-15), 2:3 (20,-21,-14, 11,-11)
Zostava - T. Šamulka, Pa. Petrovič, T. Rehák, D. Janeček, D. Rusňák, D. Baran, libero Halaj (O. Tesarovič, P. Novota, F. Tikl). Tréner – Pavel Novota.
Malačania nastúpili proti Svidníku vcelku dobre a počas celého prvého setu viedli. No potom hostia dotiahli a v dramatickej koncovke set vyhrali. Tento fakt poznačil priebeh celého prvého zápasu, ktorý hostia bez väčšej námahy vyhrali.V druhom zápase sa našim podarilo vyhrať prvý set, ale následne prišiel nepochopiteľný útlm a Svidník vyhral 2 sety. Vo štvrtom sete sa domáci prebudili a najmä zásluhou Baranovho servisu ho vyhrali. Do tie-breaku vstúpili lepšie hostia a aj keď sa domácim podarilo otočiť ešte na 10:9, prišla séria neúspešných útokov a zrazu bolo po zápase. Družstvo stále trpí krízou na blokárskom poste, lebo Osuský sa ešte nezotavil po chorobe a Tesarovič absolvuje kvôli študijným povinnostiam len 1tréning týždenne. Tak musia na bloku zaskakovať smečiari Baran a Rehák.
V ďalšom kole sa Malačania predstavia v Trenčíne proti juniorskej reprezentácii SR.

1.liga juniorky - 4.kolo
1.VK Púchov - TJ Strojár Malacky 2:3(-18,19,-16,23,-12) a  0:3(-17,-22,-19)
Zostava: V.Tarabová, N. Podstupková, M.Šrámková, L. Michalovičová, L. Bolfová, D. Komorníková, libero H. Ježková (Z.Tomkuliaková – L. Škopíková). Trénerka: Libuša Šimková.
Dievčatá odohrali uplynulý víkend dva zápasy v Púchove. V prvom zápase sa dosť natrápili a víťazstvo doslova vydreli, keď urobili neuveriteľne veľa chýb. V druhom zápase už išli od začiatku odhodlane za víťazstvom, hoci aj tu nebolo všetko podľa predstáv. So sebazaprením hrala najmä L. Bolfová, ktorá týmto zápasom skončila, až kým si nedolieči obnovené zranenie kolena. Trápila sa aj D. Komorníková, ktorá nebola celkom zdravotne fit. Zápasmi tohto kola sa ukončila prvá polovica 1.časti ligy a tento vílend už začínajú odvety. Dievčatá sú na slušnom štvrtom mieste, ale nakoľko už je mimo hry aj druhá nahrávačka, bude veľmi ťažké si túto pozíciu udržať. Hneď v prvých dvoch kolách cestujú dievčatá za súpermi do Žiliny a Považskej Bystrice. Čaká ich teda tvrdý oriešok.