RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19864 ľudí.    

Odber noviniek

Volejbalista roka 2007 v Malackách - výsledky

V sobotu 2.2. sa v Spoločenskom dome MCK v Malackách uskutočnilo slávnostné vyhlasovanie ankety Volejbalista roka spojené s kultúrnym programom, o ktorý sa postarali dievčatá z TŠ Saltatrix, pesničkár Vlado Handl a  hudobná skupina Setback.
Víťazov v jednotlivých kategóriách určila odborná komisia zložená z členov výboru a trénerov, absolútny víťaz vzišiel s hlasovania všetkých účastníkov. Ceny odovzdávali tréneri, zástupcovia reklamných partnerov a primátor Jozef Ondrejka, tiež bývalý aktívny volejbalista.
Volejbal v Malackách oslavuje 70 rokov založenia, tak verme, že to bude úspešný rok.

DIEVČATÁ U18 - Mirka Reháková

Mirka je vo svojich 13tich rokoch oporou družstva žiačok a dokonca aj junioriek, zúčastnila sa aj na celoslovenskom výbere a v hodnotení dievčat r.1994 skončila na 1.mieste.

CHLAPCI U18 - Filip Polák

Filip je členom družstva žiakov a ocenenie si zaslúžil svojím prístupom k tréningu a tým, ako žije volejbalom.

BEACHVOLEJBAL ŽENY - Lucia Michalovičová Lucia nezopakovala svoj úspech z r.2006, keď bola 3. na M-SR a 9.-12. na ME do 23 rokov, ale 4.miesto na M-SR, ktoré získala so spoluhráčkou Katarínou Pozorovou, je stále veľkým úspechom.

BEACHVOLEJBAL MUŽI - Peter Michalovič

Peter je momentálne na hosťovaní v Trenčíne, kde chodí na športové gymnázium. V r.2007 sa stal majstrom SR do 18 rokov spolu s Matejom Herichom, na základe toho štartoval na ME U18 (13.miesto) a MS U19 (25.miesto).

ŽENY - Denisa Dorková

Denisa bola stabilnou oporou družstva žien, ktoré skončilo v extralige na 6.mieste. Na začiatku sezóny 2007/2008 mala ponuku z majstrovskej Senice, no odmietla ju kvôli pracovným a trénerským povinnostiam (mladšie žiačky).

MUŽI - Martin Janík

Martin sa v posledných sezónach vďaka svojej povahe vypracoval na oporu našich extraligistov (6.miesto 2006/2007), k jeho výške 202cm a pridal aj kvalitný servis.

ABSOLÚTNY VÍŤAZ - Milan Haba

Čoskoro 38-ročný veterán s neuveriteľnou charizmou (pracuje ako vychovávateľ v polepšovni), ktorého rešpektujú všetci v tíme, síce nebol nikdy v reprezentácii ani nebol majster SR, ale vždy, keď bolo treba, prišiel a pomohol.

04.02.2008| Administrator


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.