RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.    

Odber noviniek

Volejbalový kemp Richarda Nemca sa vydaril

Počas prvého júlového týždňa sa v Malackách uskutočnil úvodný ročník volejbalového kempu Richarda Nemca pre deti od 10 do 16 rokov. Zúčastnilo sa ho 25 detí z Malaciek a blízkeho okolia. Každý deň ich čakali tréningy s Rišom a jeho volejbalovými kamarátmi na antukových ihriskách v Zámockom parku a v ŠH Malina, hry a kúpanie na letnom kúpalisku.

V stredu deti mohli vidieť volejbal najvyššej úrovne, keď proti mužom domáceho Strojára nastúpil tím zložený z bývalých a súčasných reprezentantov SR. Exhibičný zápas sa mal pôvodne odohrať na antuke v Zámockom parku, no kvôli nepriazni počasia bol presunutý do ŠH Malina.

Strojár Malacky Slovensko ´97 0:2 (-13,-15)

Strojár: Zaťko, Muráň, Janík, Petrovič, Rehák, Haba, libero Rusňák (Baran) Slovensko ´97: M.Sládeček, Procházka, R.Nemec, Chochoľak, Jankovič, Joščák V piatok bola pripravená opekačka spojená s koncertom hudobnej skupiny SETBACK a v sobotu sa uskutočnili záverečné turnaje, po skončení ktorých boli odmeneí víťazi a všetci účastníci kempu dostali prekvapenie tričko s fotkou a vlastnoručným podpisom Riša Nemca.

Okrem počasia nič podstatné nenarušilo priebeh tábora a všetci zainteresovaní sa vyjadrili, že o rok by chceli pokračovať.

 

Deťom sa venovali: Jozef Schreiber, Denisa Dorková, Marek Kardoš, Gabo Chochoľak, Milan Haba Špeciálne poďakovanie: Vladimír Mihočko (AD HOC), Zdeno Rehák

 

 

09.07.2007| Administrator


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.