RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.7 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19849 ľudí.    

Odber noviniek

Z haly na piesok

Z haly na piesok

Začnime od aktualít :)

Muži dobojovali súťaž v BVL na 5.mieste. Po ,,smolnej" prehre v zlatom sete vo štvrťfinále a nepostupe do semifinále vyhrali už všetky svoje stretnutia o umiestnenie a zaslúžene skončili na 5.mieste.

Ženy skončili po skvelej sezóne na 3.mieste, kde po zaváhaní v dvoch stretnutiach stratili šancu bojovať o celkové prvenstvo, avšak po minuloročnom pôsobení je to veľký pokrok a zlepšenie. Momentálne prebieha už príprava na ďaľšiu sezónu a veríme, že sa našim ženám podarí bojovať znovu o 1.miesto.

Juniorky v prvej svojej sezóne po dlhých rokoch v 1.lige Západ obsadili 7.miesto, čo je úspech, nakoľko si dokázali udržať túto súťaž v Malackách a zostupuje Púchov. Dievčatá aj napriek tomu, že boli jedno z najmladších družstiev v súťaži dokázali potrápiť mnohých favoritov, ale aj doplatili na svoju neskúsenosť a ľahkovážnosť so súpermi, ktorých mali zdolať. Momentálne je otázny štart v ďaľšom ročníku, ale veríme, že dievčatá o túto možnosť zabojujú.

Žiačky stále hrajú svoju súťaž v skupine o 7.-13.miesto, kde ako novovytvorené družstvo začínajú získavať prehľad a skúsenosti. Držíme palce, aby im to vydržalo čo najdlhšie.

Žiaci hrajú mimo SVF súťaž formou turnajov a tu sa im taktiež darí, avšak boli by sme radi, ak by sme základňu v čo najkratšom čase rozšírili.

Čo nás čaká?

V prvom rade nasledujú prípravné turnaje:

Muži sa predstavia na tradičnom turnaji na 1.Mája v Zámockom parku v Malackách, kde si zmerajú sily s výberom BVL, nováčikom IMA BA a výberu odchovancov Malaciek.

Ženy pocestujú 26.5. na turnaj do Veselí nad Moravou, kde sa stretnú s kvalitnými družstvami z Čiech a Moravy

Juniorky sa pripravujú na turnaj v Skalici 31.5. kde si zmerajú sily s družstvami 1.ligy junioriek stred.

Následne bude prebiehať aj príprava na MSR v Beachvolejbale mládeže, kde obhajujeme 1.miesto do 18 rokov dievčat a 2.-3.miesta do 20 rokov chlapci. Príprava bude zameraná na zohratosť vybraných dvojíc, budú prebiehať kvalifikačné turnaje organizované SVF a zároveň ako príprava budú pre našu mládež dostupné turnaje NBL a AVL.

Novinky?

S NBL(Národná beachvolejbalová liga) menovite Mišom Ivanom ako predsedom tejto ligy sme sa dohodli na spolupráci formou organizovania turnaja v beachvolejbale zaradeného do kalendára NBL, ktorý sa však nebude konať v Malackách na kupalisku, z dôvodu malého počtu ihrísk, ale neďaľeko Malaciek na Rudave v Malých Levároch, kde sa pracuje na zľadení 3 ihrísk a oživení ,,starej Rudavy" formou prestížneho turnaja. Veríme, že nám šanca na organizáciu tohto turnaja výjde a staneme sa taktiež ,,baštou" NBL a možnosťou organizácie viacerých turnajov.

23.04.2014| Matej Haringa


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.