RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.7 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19849 ľudí.    

Odber noviniek

Zaváhanie v Púchove

VŠK Púchov - VO TJ Strojár Malacky 3:0 (21, 22, 22)
78 min, rozhodovali: Matúš a Matis, 150 divákov
Strojár: Kobza 3, Petrovič 6, Janík 10, Martin Šmahel 3, Peter Šmahel 8, Miro Šmahel 8, libero Podhorný (Rehák, Vašíček 2)
Tréner: Boris Sládeček

Aj napriek prognózam Maja Mosorjaka na volejbal.sk cestovali Záhoráci do Púchova v pozícii mierneho favorita, veď v príprave gumárov dvakrát zdolali, a to dokonca v nekompletnej zostave. Ako už viackrát v minulosti aj teraz sa potvrdilo, že keď už o niečo ide, niektorým hráčom pocit zodpovednosti nedovolí podať plnohodnotný výkon.
Zápas sa začal v réžii hostí, ktorí si vybudovali nádejný náskok 17:12, no pri podaní Valacha ho stratili a skôr, než sa spamätali, bolo po sete. Druhé dejstvo mali pod kontrolou domáci, stále si udržiavali bezpečný náskok a aj keď sa strojárom podarilo viackrát znížiť na rozdiel jedného bodu, na zvrat to nestačilo - 2:0 pre Púchov. Do tretieho setu nasadil tréner Sládeček do hry blokára Vašíčka, ktorý nahradil dovtedy váborného Mira Šmahela a ten sa presunul na post univerzála miesto brata Martina. Táto zmena priniesla oživenie, Malačania viedli až do koncovky, no za stavu 19:22 z pohľadu Púchova domáci otočili a na podanie sa postavil Hrušík, ktorému vyšla séria kvalitných podaní, s ktorým si prihrávači Záhorákov neporadili a bolo po zápase.
Najbližší program:
-streda 8.10. STU - Malacky (odveta 1.kola SP)
-nedeľa 12.10. o 16:00 v ŠH Malina Malacky - Martin (4.kolo extraligy)

-duš-

04.10.2008| Administrator


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *



Článok zatiaľ nebol komentovaný.