Ženy deklasovali posledný Púchov

TJ Strojár Malacky – 1.VK Púchov 3:0 ( 10,15,17 )

Zostava:B. Nemečkayová, L. Michalovičová, K. Pozorová,  A. Šímšíková, J. Kučerová, L. Gajdošová,  liberka Z. Snopková

trénerka: Michaela Cibulová

Domáce hráčky hostili tentokrát posledné družstvo tabuľky a nenechali nič na náhodu. Od začiatku začali naplno a najmä zásluhou nepríjemného podania v prvom sete nedali súperkám prakticky žiadnu šancu, keď už vyhrávali 11:1. Podobne sa vyvíjal aj druhý set, i keď naše dievčatá už trochu poľavili. Tretí set bol vyrovnaný až do stavu 14:15 pre súperky, ale potom domáce hráčky potiahli a zápas jednoznačne rozhodli vo svoj prospech. Tento týždeň odohrajú dievčatá dva zápasy. Začínajú v piatok doma s juniorkami SR, ktorým sa pokúsia vrátiť prehru zo zápasu vo Vrábľoch a v nedeľu cestujú do Žiaru nad Hronom, kde naopak bude čakať nepríjemný súper túžiaci po odplate za prehru v Malackách.