24.1 %

23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.

Ženy otočili zápas proti Pezinku

TJ Strojár Malacky – VTC Pezinok         3:2 ( -15,-22,17,14,9 ) Zostava:D.Dorková, L. Michalovičová, K. Pozorová,  A. Šímšíková, J. Kučerová, K. Grófová liberka Z. Snopková (B. Nemečkayová, L.Gajdošová)

trénerka: Michaela Cibulová

Naše ženy začali veľmi ustráchane, zle a proti dobre hrajúcim súperkám nemali najmenšiu šancu. Prvý set hladko prehrali, v druhom začali podobne a stále výrazne prehrávali. Až koncovka, v ktorej znížíli náskok súpera naznačila, že sú schopné aj lepšej hry, ale aj tak to vyzeralo na trojsetový debakel. Od začiatku tretieho setu však akoby prišli na ihrisko iné družstvá. Naše dievčatá zlepšili všetky herné činnosti, vytvorili si značný náskok, čím dostali súperky pod tlak a tie potom robili chyby. Podobne vyzeral aj štvrtý set a zrazu bolo vyrovnané.  V piatom sete sa od začiatku bojovalo o kadú loptu až do stavu 8:7, ale odvtedy už naše dievčatá išli jasne za víťazstvom a dovolili súperkám uhrať iba dva body. Dievčatá hnali dopredu aj diváci, ktorí opäť vytvorili v hale výbornú atmosféru. Týmto zápasom sa ukončila prvá polovica 1.časti súťaže a 17.11. začínajú odvetné zápasy. Na domácej palubovke privítame Doprastav, s ktorým sme v prvom kole prehrali 1:3. Máme teda čo oplácať, i keď to bude veľmi ťažké, nakoľko je to súper kvalitný, aktuálne je na tretej priečke tabuľky. 19.11 cestujú dievčatá do Senice a budúcu sobotu zohrajú opäť zápas doma.