23.7 %

Hlasovalo 19849 ľudí.

Ženy prehrali v Pezinku až v tajbrejku

VTC Pezinok - TJ Strojár Malacky 3:2 (20, 18, -24, -17, 12)
117 min, rozhodovali: Sarka a Matúš, 100 divákov

Zostava: B. Nemečkayová, L. Michalovičová, K. Pozorová,  A. Šimsíková, K. Grófová,  J. Kučerová,  liberka Z. Snopková ( D. Dorková, Z. Hasonová, L. Gajdošová)

trénerka: Michaela Cibulová

Odvetný zápas s Pezinkom sa vyvíjal podľa takého istého scénára ako jesenný zápas v Malackách. Po jasne prehratých prvých dvoch setoch, v ktorých sme hrali veľmi zle, Pezinčanky poľavili, naopak my sme sa vzchopili a bolo vyrovnané. V treťom sete sme síce mali namále, uhrali sme však lepšie koncovku a štvrtý set bol plne v našej réžii. Dievčatá majú ale stále ešte ďaleko do dobrej formy, čo sa ukázalo v poslednom rozhodujúcom sete, v ktorom sa tentokrát tešili domáce hráčky. Vyhrávali už dokonca 9:3. Našim dievčatám sa podarilo ešte nepriaznivý vývoj setu zvrátiť, vyhrávali 12:10, ale po niekoľkých chybách bolo zrazu po zápase. Týmto zápasom sa ukončila prvá časť súťaže a nasledujúci víkend už začínajú zápasy 2.časti. Malačanky budú bojovať o piate až ôsme miesto, ktoré ešte zaručuje vstup do playoff. Deviate družstvo sa zúčastní baráže o udržanie v súťaži. Momentálne je naše družstvo na ôsmom mieste s náskokom piatich bodov pred posledným Púchovom. Dúfajme, že forma našich dievčat pôjde hore a v nasledujúcich zápasov svojimi výkonmi potešia svojich verných divákov. Prvý zápas zohrajú v Žiline.

Najbližší domáci zápas: 2.časť – 2.kolo