RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.7 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19849 ľudí.    

Odber noviniek

Zlato karatistky z medzinárodného turnaja v Nitre

Zlato karatistky z medzinárodného turnaja v Nitre

V sobotu 18.11.2017 sa konala medzinárodná súťaž karate v Nitre - Kachikan Cup 2017 za účasti 46 klubov zo Slovenska, Česka, Maďarska aj Poľska.

 

Z nášho karate klubu TJ Strojár Malacky sa zúčastnili 3 pretekári - Rastislav Hanisko, Eugen Král a Pavlína Stohlová, všetci v kumite. Úspešný deň mala práve Pavlína, ktorá v oboch kategóriách, v ktorých nastúpila, získala medailu.

Rasťo a Eugen mali náročných súperov, ktorých sa im, žiaľ, tentokrát nepodarilo poraziť. Pavlína nastúpila najskôr v kategórii kumite Juniorky (16-17 rokov) nad 59 kg, kde vyhrala 2  zápasy, avšak v zápase o postup do finále ju porazila pretekárka z Maďarska, a tak Pavlína skončila celkovo na peknom treťom mieste. To jej však nepokazilo chuť do ďalšieho boja a v kategórii kumite Juniorky (16-17 rokov) OPEN (bez rozdielu váh) nastúpila proti svojej premožiteľke z Maďarska a prehru jej vrátila, čím získala zlatú medailu!

 

Veríme, že v budúcich súťažiach budú Pavlínu nasledovať v úspechoch aj ostatní pretekári, k čomu im držíme palce.

Pavlíne gratulujeme k zisku ďalších cenných kovov a ďakujeme za skvelú reprezentáciu klubu, ako aj nášho mesta. Budúci týždeň (2.12.2017) jej budeme všetci držať palce na majstrovstvách Slovenska!


 

26.11.2017| Ivan Sivák
Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.