Hlasovalo 19994 ľudí.

1. liga 21.kolo Trebišov : Malacky

1. liga 21.kolo  Trebišov : Malacky

Trebišov : Malacky 36:33 (16:17)

Malačania cestovali na východ do Trebišova bez niekoľkých hráčov a trénera. Ale aj napriek tomu, sa chceli pokúsiť domácim znepríjemniť večer. Úvod zápasu bol vyrovnaný a obe mužstvá sa striedali až do 9. min. vo vedení. Za stavu 5:5 prišiel prvý nápor domácich. Behom niekoľkých minút mali Malacky 3 gólové manko. Diváci začali povzbudzovať domácich a mysleli si, že je o zápase rozhodnuté. Hostia sa však dokázali skoncentrovať. V priebehu niekoľkých minút sa im podarilo gólovo sa dotiahnuť na domácich. Niekoľko dobrých zákrokov brankára Kuklovského, chytená sedmička M. Hollým a góly po pekných kombináciách v útoku, mali za následok otočenie nepriaznivého stavu. V 25. minúte bol stav 14:13 v prospech Malaciek. Domáci hráči razom stratili istotu, začali byť nervóznejší a pochopili, že hostia si sem neprišli spraviť hanbu. Jeden z kľúčových momentov prišiel v 27. minúte. Domáci hráč v protiútoku stratil kontrolu nad loptou. Hráč Malaciek Zelenský, sa ju snažil získať a pri tomto súboji fauloval. Bolo jasné, že bude nasledovať 7- metrový hod. Keď však rozhodca vytiahol červenú kartu, hostia nechápali. Jasný zásah do priebehu zápasu však Malačanov zomkol. Jednogólový náskok si udržali až do konca prvého polčasu. Cez prestávku nastali krušné chvíle. Zranenie I. Osleja a úzky káder, dával tušiť, čo bude nasledovať. Na prekvapenie domácich divákov, však Malacky držali v stretnutí krok s domácimi až do 15. min. Gólovo sa presadzovali najmä z protiútokov, z ktorých nezadržateľne strieľal góly Oslej a z postu pravého krídla, kde bol stopercentný Puškáč. Medzi 15. až 20. minútou sa podarilo domácim odpútať a získať náskok 2 gólov. Malacky reagovali oddychovým časom. Hostia sa opäť skoncentrovali a gólmi z rýchlych protiútokov sa dostali opäť do vedenia. V 25. minúte bol stav 32:32. Domáci následne strelili gól. Hosťom sa bohužiaľ skórovať nepodarilo a z protiútoku opäť inkasovali. Bolo rozhodnuté, konečný výsledok a prehra 36:33 mrzí, ale bohužiaľ, vyhrať v Trebišove, ktorý chce tento rok postúpiť do najvyššej ligy, možné nebolo. Tešiť môže len fakt, že rozhodcovia, delegát a aj diváci prišli po zápase za hráčmi Malaciek a uznanlivo im gratulovali k výkonu so slovami, že lepší zápas v lige ešte nevideli.