1. liga mužov 20 kolo 20.3.2010

1. liga mužov 20 kolo 20.3.2010 (sobota)

Malacky : Levoča

35:24 (18:12)

Malacky nastúpili po minulotýždňovom víťazstve v Martine na toto stretnutie ako favorit. Svoj zámer, získať dva body, sa im darilo spĺňať od začiatku zápasu. V 12. min. viedli domáci 7:1. Hostia sa nevedeli presadiť cez kompaktnú obranu 1-5 a góly dostávali najmä z rýchlych protiútokov. Po malom poľavení domáceho družstva, sa hosťom podarilo zmierniť skóre a dostať sa do zápasu. V 22. min. bol stav 12:8 v prospech domácich. Presadzoval sa najmä V. Pavlík a S. Cabadaj. Zlepšená obrana a najmä pohyb v útoku, zabezpečil domácim pohodlné polčasové vedenie 18:12. Druhý polčas začal v podobnom duchu, ako prvý. Malačania nemali problém s presadením sa cez obranu Levoče a naopak, obrana domácich nedovoľovala hosťom strieľať góly. Tento stav na ihrisku a stále sa zväčšujúci náskok domácich, niektorí hráči hostí neuniesli a začali hrať zákerne. Malačania sa týmto správaním nenechali rozhádzať a vyviesť z koncentrácie a miesto oplácania, trestali hostí gólmi. Konečný výsledok 35:24 bol zaslúžený, čo ocenili aj diváci potleskom po záverečnom hvizde.

Zostava a góly:

M. Kuklovský, M. Hollý – T. Stachovič 3, V. Pavlík 12, P. Stachovič 4, I. Oslej 5, S. Cabadaj 5, D. Stachovič 3, T. Baláž, R. Baláž 1, R. Spuchlák 2, P. Bízek.

2

V stredu 24.3.2010 Vás pozývame na 3. kolo BKZHá na turnaj v Minihádzanej, ktorý sa uskutoční v ŠH Malina od 8:30 – 13:00. Predstavia sa na ňom najmenšie talenty za účasti 15 družstiev. Tešíme sa na Vašu podporu.