RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19994 ľudí.    

Odber noviniek

Bežkovanie v Kremnických vrchoch

Bežkovanie v Kremnických vrchoch

Ubytovanie sme si opäť zaistili v ubytovacom zariadení Zlatý Dukát pri hoteli Toliar na okraji Kremnice. Na Skalku sme sa každý deň ráno vyviezli objednaným mikrobusom. Opäť vďaka mestu Kremnica.

V piatok sme zvolili južný okruh cez Hostinec a Pod čerešňou, odkiaľ vedie krásny zjazd takmer priamo k našej ubytovni. Trať bola pomerne ťažká - silný vietor porozsieval halúzky a ihličie po trati a na jednom mieste bol aj spadnutý smrek. Cestu sme si skrátili vynechaním Troch krížov.

V sobotu sme si pre zmenu vybrali severný okruh. Cez Václavák sme prišli až na Kordícke sedlo, kde sme sa už tešili na dlhočizný zjazd k chate Obrázok. Tu sme si urobili malé občerstvenie a oddýchnutí a posilnení sme sa mohli vydať na pomerne dlhé stúpanie, ktoré je daňou za ten pekný zjazd. Pomaly sme naberali stratenú výšku až sme sa opäť objavili na Václaváku. Nasledovala cesta späť na Skalku na polievku a pivo. Odtiaľ už len južným okruhom Pod čerešňu a k Toliaru. Do večere zostávali asi dve hodinky a tak sa niektorí jedinci vybrali ešte zrelaxovať do relax centra na Skalke.

V nedeľu sme opäť urobili južný okruh, ale teraz už aj cez Tri kríže. Škoda len, že okruh bol upravený len po Hostinec.

19.03.2013| Hruby Boris
Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.