MARTIN – MALACKY 3:1 (-29, 23, 19, 20)

Zápas trval 115 minút. Pred 200 divákmi rozhodovali Malík a Hodoň.

NEOGRAFIA: Blizniak, Kujan, Mančák, Hroznár, Szöke, P. Kováčik (libero Ľ. Kysela, Fabrici). Mužstvo viedol asistent P. Smrž.

STROJÁR: Kobza, P. Šmahel, Janík, Mir. Šmahel, Procházka, Vašíček (libero Podhorný, Rehák, Petrovič). Tréner: B. Sládeček.
DOmáci nastúpili posilnení o niekoľkých nových hráčov a nabudení sobotným víťazstvom v Púchove, no Malačania aj napriek tomu získali prvý set v dramatickej koncovke. V polovici druhého setu to vyzeralo na jasné víťazstvo hostí, keď si vytvorili obrovský náskok (18:10), no opäť sa prejavili klasické chyby - poľavenie v koncentrácii, nedôraz v útoku a nezodpovednosť. Zverenci trénera Sládečka viedli ešte 22:18, ale potom odišli z ihriska úplne a prehrali set 23:25, čo naštartovalo domácich. V treťom sete Strojári viedli ešte 10:5, ale to bola ich labutia pieseň. Striedania Reháka a Petroviča prišli neskoro, takže Martin sa mohol radovať z druhého víkendového víťazstva. Záhorákom tak ostali len oči pre plač, že nevyužili šancu dotiahnuť sa na Púchov, navyše teraz si musia dávať pozor na Martin, ktorý im dýcha na chrbát.