RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
› Určite áno
26.3 %

› Pravdepodobne ano
25.6 %

› Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

› Nie
23.7 %

Hlasovalo 19978 ľudí.    

Odber noviniek

Muži Strojára nestačili na Humenné ani doma a sezóna pre nich skončila

TJ Strojár Malacky - VK Chemes Humenné 0:3 (-16, -22, -23) - konečný stav série 0:3
73 min, rozhodovali: Viktórini-Lisá a Holan, 100 divákov
Zostava Strojár: Zaťko, Baran, Fiala, Schottert, Suja, Janík, libero Podhorný (Petrovič, Hodál)

Favorizované Humenné triumfovalo aj po tretí raz v rade a štvrťfinálovú sériu tak ukončilo v najkratšom možnom čase. Malacky sa po prvom prehranom sete dokázali zmobilizovať, ale v nasledujúcich dvoch im chýbalo v závere aj viac šťastia.
Pre domácich týmto zápasom sezóna 2005/2006 skončila. Aj napriek tomu, že v nadstavbe ani v play-off nezaznamenali ani jedno víťazstvo, bola to najúspešnejšia sezóna malackého mužského volejbalu vďaka 6.miestu po základnej časti. Otázne je, či sa za daných podmienok nedalo dosiahnuť viac. Po postupe do nadstavbovej časti sa hráči až príliš uspokojili a ani sa nepokúsili potrápiť favoritov, čo sa im v základnej časti viackrát podarilo.
Všetci však veríme, že v sezóne 2006/2007 to bude opäť o niečo lepšie a Malacky sa usadia medzi slovenskou volejbalovou elitou. Za to, že sa tento cieľ zatiaľ darí plniť, patrí poďakovanie hráčom, trénerom, vedeniu a samozrejme reklamným partnerom malackého volejbalu, a to spoločnostiam HOLCIM, Nafta, DIMANO, Hant, CASPER, Terming, PPA CONTROLL, Eurolines... a tiež mediálnym partnerom: Malacko, Malacký Hlas, eMTV, Záhorák, Týždenník pre Záhorie.

17.03.2006| Administrator


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.