RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
› Určite áno
26.3 %

› Pravdepodobne ano
25.6 %

› Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

› Nie
23.7 %

Hlasovalo 19976 ľudí.    

Odber noviniek

Stretnutie žien Košice - Malacky sa nehralo

KOŠICE - MALACKY SA NEHRALO

Sobotňajšie prvé stretnutie o 5. - 8. miesto medzi Košicami a Malackami sa nehralo, pretože hostky na zápas nepricestovali. „V piatok po sedemnástej hodine sme sa dozvedeli, že Malacky nie sú schopné dať dohromady dostatočný počet hráčok a sobotňajší zápas v Košiciach tak nemôžu odohrať. Vieme, že Malačanky prejavili maximálne úsilie na to, aby sa dali dohromady, ale napriek tomu tento duel asi prehrajú kontumačne. Definitíva padne na pondelňajšom zasadnutí súťažnej komiesie,“ povedal nám súťažný riaditeľ Slovenskej volejbalovej federácie Ľubo Stražay.

Súťažná komisia SVF sa 2.4. zaoberala neodohratým sobotňajším stretnutím skupiny o 5. - 8. miesto play-off extraligy volejbalistiek Košice – Malacky. Po zvážení všetkých dostupných informácií a písomného vyjadrenia TJ Strojár Malacky k uvedenej situácií súťažná komisia rozhodla, že pre nenastúpenie Malačaniek sa výsledok kontumuje v prospech Košičaniek. Stav série je tak 1:0 pre Košice. Malacky zároveň dostali poriadkovú pokutu 5000 Sk, ktorá je splatná do 14 dní od vydania rozhodnutia.

Rozhodnutie SK SVF č.19.

SK SVF sa dňa 02.04.2007 zaoberala prípadom, keď družstvo žien TJ Strojár Malacky nenastúpilo v súťaži extraliga ženy dňa 31. 3. 2007  k stretnutiu II. kola play-off  EZ 128 TU Košice – Strojár Malacky .

Po zvážení dostupných informácií a písomného vyjadrenia TJ Strojár Malacky k uvedenej situácií SK SVF rozhodla v predmete veci takto :

- stretnutie EZ 128 Košice - Malacky zo dňa 31. 3. 2007, ktoré sa neodohralo pre nenastúpenie družstva Malaciek, kontumuje v prospech družstva TU Košice a stanovuje výsledok 3:0 (0, 0, 0). Stav séŕie II. kola play-off je 1:0 v prospech TU Košice.

- družstvu Strojár Malacky ukladá za nenastúpenie k stretnutiu poriadkovú pokutu vo výške 5 000.- Sk  /slovom: Päťtisíc Sk/

Pokuta je splatná do 14 dní od vydania rozhodnutia /do 16.04.2007/ s povinnosťou družstva Malaciek doložiť SK SVF doklad o uhradení pokuty.

Voči tomuto rozhonutiu je možné odvolať sa v súlade s SPV SVF.

Zdroj: Denník Šport, SVF

02.04.2007| Administrator


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.