RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19994 ľudí.    

Odber noviniek

Svetobežník KAROL ŠRÁMEK sa rozbieha v Malackách

Na súpiskách ôsmich účastníkov dlhodobej časti extraligy veľa volejbalistov so skúsenosťami zo zahraničných líg nenájdete. Barbierik a Gešperík si zahrali v Poľsku, Fiala v talianskej Serie A2, Zentko v Rakúsku i v Saudskej Arábii či Tomášik v Rakúsku. Z tohto pohľadu má najpestrejšiu legionársku minulosť 29-ročný univerzálny hráč Strojára Malaciek Karol Šrámek. Odchovanec bratislavského VKP okúsil portugalskú ligu vo Funchale, českú v Brne, štyri roky úspešne pôsobil v Kuvajte a naposledy v Poľsku v Kedzierzyne a v Nyse. Na našich palubovkách sa naposledy mihol v novembri 2000, keď vypomáhal VKP v Pohári CEV.

V auguste sa však nečakane objavil v Malackách, ktorých tréningy ako nádejný budúci tréner stále vedie. V ich drese v sobotňajšom 1. kole proti Lovinobani (3:0) odohral celý zápas. "Mojou prioritou naďalej zostáva zahraničie. Angažmán v Spojených arabských emirátoch je už pasé, bol som na skúške v poľskej Gwardii Vroclav, kam prestúpil aj ďalší Slovák Martin Sopko st.. Poľská liga ma láka najviac, s klubom sa však rozchádzame vo finančných otázkach. Chce, aby poplatok v prepočte 100 000 korún za môj transfer na poľský zväz bol uhradený z môjho kontraktu. Do zajtra má padnúť definitíva," prezradil nám Šrámek.

Zajtra ešte určite odohrá prvý zápas 1. kola Slovenského pohára proti béčku VKP a možno aj dve víkendové stretnutia extraligy. Po nich by však už rád tento svetobežník odcestoval do zahraničia. Ak sa jeho návrat do Poľska skomplikuje, má v zálohe ponuky z rakúskeho Salzburgu či z Kuvajtu. Keďže sa však stal papierovo hráčom Malaciek, pri prípadnom skoršom návrate z cudziny ešte v zostave Záhorákov nemusí povedať posledné slovo.
zdroj: Denník Šport

03.10.2006| Administrator


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.