RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
› Určite áno
26.3 %

› Pravdepodobne ano
25.6 %

› Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

› Nie
23.7 %

Hlasovalo 19979 ľudí.    

Odber noviniek

Trénerku Cibulovú v Malackách vystriedala Šimková

 Volejbalistky TJ Strojár Malacky prehrali pred týždňom v sobotu na palubovke vedúcej bratislavskej Slávie VM po dobrom výkone 1:3, a tak určite viacerých prekvapilo, keď teraz v sobotu prišli Malačanky na palubovku bratislavského Doprastavu pod novým trénerským vedením.

„Udialo sa to počas týždňa. Spoločne sme si sadli s vedením klubu a dohodli sme sa, že do konca roka si z rodinných a osobných dôvodov čerpám dovolenku,“ povedala nám v tejto chvíli už bývalá trénerka malackých volejbalistiek Michaela Cibulová s tým, že viac sa k tomu vyjadrovať nebude.

Malačanky tak proti Doprastavu viedla jej asistentka Libuša Šimková, ktorá tak absolvovala na trénerskom poste extraligovú premiéru. „Je to záležitosť medzi vedením klubu a trénerkou Cibulovou. Ja vám ťažko môžem k tomu niečo viac povedať,“ hovorí Libuša Šimková, ktorá extraligový krst zvládla s družstvom dobre. „Samozrejme, že boli v našej hre chyby, ale myslím si, že dievčatá podali optimálny výkon. Chcelo to ešte účinnejšie podávať, ale vzhľadom na to, že hráčky Doprastavu trénujú sedemkrát v týždni a my ani nie štyri razy, tak výkonnostný rozdiel sa nakoniec musel prejaviť.“
Libuša Šimková vo funkcii prvej trénerky Malaciek vybojovala v roku 2005 postup do extraligy. V kádri Záhoráčok figuruje aj jej dcéra Lucia Michalovičová.

Pre Malačanky budú teraz oveľa dôležitejšie duely v skupine o 5. - 8. miesto, kde síce môžu pomýšľať ešte aj na play-off, ale v prvom rade je ich cieľom záchrana. Posledný Žiar nad Hronom totiž na ne stráca už len jediný bod.

Zdroj: denník ŠPORT

Oficiálne stanovisko VO TJ Strojár Malacky:
28.11.2006 p.Cibulová oznámila vedeniu VO TJ Strojár Malacky, že z rodinných a osobných dôvodov končí vo funkcii prvej trénerky. Nakoľko nemala profesionálnu zmluvu a tým pádom žiadne záväzky, jej rozhodnutie sme museli akceptovať. Družstvo sa ďalej pripravuje pod vedením p.Šimkovej s tým, že podľa Vykonávacích pokynov ako asistentka má právo viesť družstvo v neprítomnosti hlavného trénera v 8 stretnutiach. Medzitým sa nám podarilo predbežne dohodnúť so Stanislavom Demetrovičom, že v zápasoch bude viesť družstvo ako prvý tréner do konca sezóny. Doplnený na súpisku bude v priebehu tohto týždňa.

04.12.2006| Administrator


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.