RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
› Určite áno
26.3 %

› Pravdepodobne ano
25.6 %

› Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

› Nie
23.7 %

Hlasovalo 19978 ľudí.    

Odber noviniek

Úspechy karatistov na Veľkej cene mládeže

Úspechy karatistov na Veľkej cene mládeže

Minulý týždeň sa konal v Bratislave záverečný turnaj karate v tomto roku, na ktorom sa na bodovaných miestach umiestnili aj malackí karatisti.

Na 18. ročníku Veľkej ceny mládeže sa zúčastnilo 74 klubov z Poľska, Maďarska, Chorvátska, Slovinska, Českej republiky, Litvy a Slovenska. Spolu bolo registrovaných 522 pretekárov, čo dáva tomuto podujatiu veľký význam a silnú konkurenciu.

Náš klub statočne reprezentovali 4 pretekári: Katka Majdlenová, Lukáš Osuský, Boris Pohánka a Lukáš Gazdič. Ako prvá bojovala v kategórii Katka Majdlenová, ktorá v tomto roku už získala veľa ocenení na predchádzajúcich podujatiach (spolu 4 medaily zo 6 súťaží) a po úžasnom výkone sa Katke podarilo získať ďalší cenný kov-tentokrát bronz za 3. miesto.

Ostatní pretekári bojovali v kategórii kumite. Všetci bojovali so srdcom, naviac Lukášovi Gazdičovi pribudla do zbierky cenná trofej-po náročnom súboji získal v silnej konkurencii skvelé 3. miesto.

Našim pretekárom srdečne gratulujeme za zaslúžené úspechy a ďakujeme za usilovnú reprezentáciu klubu počas celého roka. Veríme, že ich úspechy budú pokračovať aj naďalej.

22.06.2014| Ivan Sivák
Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.