RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19994 ľudí.    

Odber noviniek

Úspešní karatisti na súťazi v Malackách

Úspešní karatisti na súťazi v Malackách

Asociácia karate klubov Bratislava (AKKB) organizovala v spolupráci aj s naším Karate klubom TJ Strojár Malacky 2. kolo Bratislavského pohára v karate. Naši 16 pretekári spomedzi 144 pretekárov dali o sebe vedieť, keď vyhrali 22 medailí (5 zlatých, 12 strieborných a 5 bronzových).

Našim najúspešnejším pretekárom sa stal Lukáš Gazdič, ktorý získal jednu zlatú a dve strieborné medaily v kumite. Svojimi úspechmi nás potešili aj deti v kategórii agility, ktoré boli spolu až jedenásťkrát na stupni víťazov. Mnohé z nich pritom súťažili prvýkrát, napríklad iba 6-ročný Branislav Hollý získal vo svojej kategórii striebro.

Zlatú medailu získali v kategórii agility Hanka Hollá (9 rokov), Rastislav Hanisko (10 rokov), Šimon Pullmann a Jakub Osuský (11 rokov).

 

Skvelé výsledky klubu karate TJ Strojár Malacky sú dostupné na stránke: https://sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=57&sutaz=46

 


Všetkým našim pretekárom gratulujeme k výborným výsledkom a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu klubu, ale aj mesta Malacky.

 


 

23.04.2017| Ivan Sivák
Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.