› Nie
23.7 %

Hlasovalo 19976 ľudí.

Volejbal: Juniorky postúpili na majstrovstvá SR!!!

Dievčatá tento víkend odohrali tri zápasy na semifinálovom turnaji v Martine o postup na M-SR.­ Boli úspešné, hoci nezačali veľmi dobre, keď sa v prvom zápase doslova trápili s najslabšim družstvom na turnaji. Hrali veľmi ustráchane, robili zbytočné chyby a až posledný set mal jednoznačný priebeh. Do druhého zápasu so Senicou však už nastúpilo akoby iné družstvo a úvod zápasu bol z našej strany výborný. Senica sa však postupne rozohrala a zápas bol nakoniec veľmi dramatický. V štvrtom sete sme dokonca prehrávali 21:14, dievčatám sa ešte postupne podarilo dotiahnúť na 23:23 ale v závere už chýbali sily. Piaty set už bol ale celkom v našej réžii, keď od stavu 5:5 pri výbornom podaní Z. Bátoryovej dievčatá zvyšovali postupne náskok na 14:5. Tým bolo rozhodnuté a už v sobotu sme mali skoro istý postup, keď nám stačilo v poslednom zápase s Martinom vyhrať aspoň dva sety. Dievčatá však tento zápas pomerne bez problémov vyhrali, keď najmä L. Michalovičová v útoku bola prakticky nezastaviteľná. Víťazstvom na tomto turnaji sa dievčatá dostali medzi najlepších 6 družstiev na Slovensku a v dňoch 25. – 27. 4. sa zúčastnia finálového turnaja M-SR.

Malacky  – S.N.Ves      3:1  (20, 21, -27, 12)

Martin   - Senica       1:3  (19, -20, -21, -14)

S.N.Ves  - Martin       1:3  (-25, 23, -12, -15)

Malacky  - Senica       3:2  (12,-16, 18,-23, 8)

S.N.Ves  - Senica       1:3  (23, -16, -10, -16)

Martin   - Malacky      0:3  (-19, -16, -18)

Zostava MA: M Blažeková, V. Tarabová, L. Michalovičová, Z. Bátoryová, Ľ. Vinceová, D.Komorníková (Z. Pfundtnerová, Z. Tomkuliaková, H. Ježková, D. Hudečková)