RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
› Určite áno
26.3 %

› Pravdepodobne ano
25.6 %

› Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

› Nie
23.7 %

Hlasovalo 19978 ľudí.    

Odber noviniek

Začala sa malacká minihandball liga

Začala sa malacká minihandball liga

     HO TJ Strojár Malacky v spolupráci s CVČ Malacky a ZŠ Štúrova Malacky spustili popri projekte Záhoráckej minihandball ligy i druhý minihádzanársky projekt, ktorý nesie názov Malacká minihandball liga.  Prioritne je určený pre chlapcov a dievčatá ročník narodenia 2004 a mladších, ktorí navštevujú školy v Malackách. V rámci projektu je naplánovaných 6 turnajov (3 pre dievčatá a 3 pre chlapcov), ktoré sa uskutočnia v termíne  od decembra 2015  do mája 2016.  V každom mesiaci by mal byť  jeden turnaj a pravidelne sa budú striedať  turnaje pre dievčatá  a pre chlapcov. Snahou organizátorov je aby nešlo  ani tak o výsledky ako skôr o zábavu a chuť dobre si zahrať. Usporiadatelia pripravujú  i rôzne sprievodné súťaže v ktorých môžu deti ukázať aj svoj individuálny talent a šikovnosť. 

     Prvé kolo sa úspešne uskutočnilo v stredu 16.12.2015 v ŠH Malina a zúčastnilo sa ho 5 dievčenských tímov zo ZŠ Dérera, ZŠ Záhorácka a ZŠ Štúrova.  Všetky zápasy boli odohraté s plným záujmom a zanietením a mimo zápasov si dievčatá zasúťažili i v presnosti hodu na cieľ a v driblovaní. 

    Najlepšie z každého družstva boli za svoje výkony v týchto súťažiach i odmenení sladkosťami a diplomom. 

Najlepšími driblérkami sa stali  Timea Morávková (Dérera A), Eva Balaščíková (Štúrova 5.roč.), Magdalénka Mrázová (Štúrova 4.roč.), Dominika Juhásová (Záhorácka), Silvia Oravcová (Dérera B). 

     Najpresnejšiu mušku pri streľbe ukázali Tereza Havlová (Dérera B), Andrea Aparicio (Záhorácka), Melánia Kršková (Štúrova 4. roč.), Sarah Kujanová (Štúrova 5. roč.) a Karolína Lineková (Dérera A). 

 

Organizátori ďakujú všetkým riaditeľom základných škôl v meste za ústretovosť a tak isto i pedagógom, ktorí sprevádzali a viedli svoje deti.  Mgr. Šuster

20.12.2015| Tomáš Baláž
Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.